Služby které pro vás ráda zajistím


Příprava nemovitosti

... home staging

První dojem často prodává, proto je příprava interiéru velmi důležitá. Úklid nemovitosti, odosobnění a homestaging jsou nezbytné nástroje pro kvalitní prezentaci.

Každý člověk má jinou představu i vkus, ale mám osvědčené zkušenosti jak vytvořit prostředí, které umí zaujmout tak, aby se zde klienti cítili dobře.

Zlepšení celkového dojmu zvyšuje prodejní cenu, ale zároveň i snižuje prodejní dobu.


Marketing

... propagace

Placená propagace na sociálních sítích je zvláště silným nástrojem, který prezentuje nemovitost atraktivním způsobem.

Zajistím, aby vaše nemovitost byla pro potencionální kupce nepřehlédnutelná.


Právní služby

... finanční služby

Dlouhodobě spolupracuji s prověřeným advokátem, který se specializuje na nemovitostní transakce a garantuji nadstandardní právní servis.

Mám také k dispozici odborníky z oblasti finančního poradenství včetně hypotéčního poradce, nebo znalce na odhady či inspektora nemovitosti a mnoho dalších specialistů díky kterým umím řešit každý problém.


Fotografie

... video

Přenést do prezentace nemovitosti maximum emocí umí jen dokonalé fotografie a video. Je to jeden z nejdůležitějších prostředků jak zaujmout potencionálního kupce. 

Spolupracuji s profesionály, kteří se specializují na fotografování nemovitosti.


Prohlídky

... komunikace s klienty

Prohlídka zní to jednoduše, ale opak je pravdou. Potencionální klient přichází již na základě známých dat o umístění, velikosti, ceně i typu nemovitosti. Mým úkolem je nejen znát technický i právní stav nemovitosti, ale především vytvořit mu příjemnou atmosféru tak, aby si mohl do prostoru vtisknout vlastní představu. Proto s klienty hovořím již před prohlídkou a prověřuji co hledají i jaké priority preferují.  Pokud je třeba připravím si i návrhy úprav, aby se nemovitost přiblížila k jejich vysněným představám.


Předání nemovitosti

... protokoly

Prodejem nemovitosti pro mne ještě práce nekončí. Zajistím protokolární předání nemovitosti novému vlastníkovi a pomohu i s převodem médií. Poté zkontroluji zda převod proběhl a už se mohu jen těšit z myšlenky, že jsem zase někomu proměnila sen v realitu.